Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X


UWAGA NA PODMIOTY PODSZYWAJĄCE SIĘ POD Kancelarię Radcy Prawnego Kazimiera Wijatyk-Kubicka

  Dodano: 2020-02-05Uwaga na WIADOMOŚCI E-MAIL wysyłane przez podmioty podszywające się pod Kancelarię Radcy Prawnego Kazimiera Wijatyk-Kubicka.

Szanowni Państwo,

uzyskałam informację o działalności nieznanych mi osób, które podszywają się pod prowadzoną przeze mnie firmę, tj. Kancelaria Radcy Prawnego Kazimiera Wijatyk-Kubicka.

Podmioty te wysyłają wiadomości drogą elektroniczną z załącznikami. W adresie i treści wiadomości widnieje ww. nazwa firmy, błędny adres e-mail, błędne dalsze dane (adres, KRS, NIP, Regon).

Niniejszym informuję, że nie mam żadnych związków z ww. działalnością nieznanych mi osób. Czynności te nie są wykonywane na zlecenie Kancelarii Radcy Prawnego Kazimiera Wijatyk-Kubicka. Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za powyższe działania ani ich skutki.

Jednocześnie, korzystając z dostępnych środków prawnych, podejmuję czynności mające na celu ochronę mojego dobrego imienia.

Kazimiera Wijatyk-Kubicka

 

 
Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią


Kancelaria Radcy Prawnego
Kazimiera Wijatyk-Kubicka


50-075 Wrocław,
ul. Krupnicza 13 lok. 105
(Centrum Prawnicze PLATON)


Oddział:
55-011 Siechnice,
ul. Stanisława Staszica 8B/10
Skorzystaj z porady
on-line

Zapraszamy do wypełnienia i wysłania formularza w celu otrzymania bezpłatnej wyceny porady prawnej.