Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X


PODSUMOWANIE KWARTAŁU STYCZEŃ-MARZEC 2020r.

  Dodano: 2020-04-03Wydarzenia i inne inicjatywy z udziałem Kancelarii.

W styczniu 2020r. radca prawny Kazimiera Wijatyk-Kubicka zakończyła prowadzenie cyklu szkoleń dla kadry zarządzającej oraz pracowników sądów powszechnych. Tym razem szkolenia były prowadzone w związku z realizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości projektem pn.„Wdrożenie standardów i procedur obsługi interesanta w sądownictwie powszechnym”. Otwarcie realizacji projektu nastąpiło podczas Konferencji zorganizowanej w Warszawie we wrześniu 2019r., w której wzięli udział Prezesi i Dyrektorzy sądów powszechnych z całej Polski. Projekt obejmował swym zasięgiem wszystkie sądy rejonowe, okręgowe i apelacyjne. Uczestnikom szkoleń oraz Organizatorom dziękuję za zaangażowanie i efektywną współpracę.


Miesiąc luty 2020r. to okres, w którym radca prawny Kazimiera Wijatyk-Kubicka po raz kolejny przeprowadziła cykl szkoleń dla aplikantów radcowskich zrzeszonych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Uczestnikom szkolenia przybliżone zostały między innymi regulacje dotyczące gospodarki nieruchomościami, w tym podziału nieruchomości, a także prawa budowlanego.


W marcu 2020r. minął rok od chwili powołania Kazimiery Wijatyk-Kubickiej przez Prezesa Rady Ministrów na członka Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Jeleniej Górze. Praca jako członek SKO pozwoliła mi na wzbogacenie mojego doświadczenia zawodowego oraz rzeczywiste spojrzenie na wiele kwestii z perspektywy organu rozstrzygającego sprawy administracyjne w II instancji. Dziękuję Pani Prezes oraz pozostałym Członkom Kolegium za współpracę w minionym roku.
Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią


Kancelaria Radcy Prawnego
Kazimiera Wijatyk-Kubicka


50-075 Wrocław,
ul. Krupnicza 13 lok. 105
(Centrum Prawnicze PLATON)


Oddział:
55-011 Siechnice,
ul. Stanisława Staszica 8B/10
Skorzystaj z porady
on-line

Zapraszamy do wypełnienia i wysłania formularza w celu otrzymania bezpłatnej wyceny porady prawnej.