Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X


"MEDIUJ, NIE POZYWAJ!"

  Dodano: 2020-04-07Udział Kancelarii w pomocy mediacyjnej organizowanej przez ogólnopolską sieć Ośrodków Mediacji Radców Prawnych.

Miło nam poinformować, że Kazimiera Wijatyk-Kubicka jako radca prawny i mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu oraz Opolu bierze udział w bezpłatnej akcji "Mediuj, nie pozywaj!". W ramach akcji prowadzone są bezpłatne mediacje pozaumowne przy użyciu środków porozumiewania się na odległość.

Akcja jest prowadzona w okresie od 1 kwietnia 2020r. do 5 maja 2020r. i jest skierowana do:

  •  mikroprzedsiębiorców tj. przedsiębiorców, który w co najmniej jednym roku z dwóch ostatnich lat obrotowych spełniali łącznie następujące warunki:

a) zatrudniali średniorocznie mniej niż 10 pracowników oraz
b) osiągali roczny obrót netto ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług oraz z operacji finansowych nieprzekraczający równowartości w złotych 2 milionów euro, lub sumy aktywów jego bilansu sporządzonego na koniec jednego z tych lat nie przekroczyły równowartości w złotych 2 milionów euro,

  • małych przedsiębiorców tj. przedsiębiorców, który w co najmniej jednym roku z dwóch ostatnich lat obrotowych spełniali łącznie następujące warunki:

a) zatrudniali średniorocznie mniej niż 50 pracowników oraz
b) osiągnęli roczny obrót netto ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług oraz z operacji finansowych nieprzekraczający równowartości w złotych 10 milionów euro, lub sumy aktywów jego bilansu sporządzonego na koniec jednego z tych lat nie przekroczyły równowartości w złotych 10 milionów euro,
którzy w związku ze stanem epidemii SARS- CoV - 2 znaleźli się w trudnym położeniu i zgodnie potrzebują pomocy profesjonalnych mediatorów w rozwiązaniu zaistniałych między nimi sporów, w obliczu tej nadzwyczajnej sytuacji.

Informacje dotyczące ugody zawartej przed mediatorem znajdują się w zakładce Porady prawne (Ugoda jako pozasądowy sposób rozwiązania sporu.)

Zapraszamy do kontaktu: nr tel. 666 079 154, e-mail: biuro@kancelariakwk.pl
Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią


Kancelaria Radcy Prawnego
Kazimiera Wijatyk-Kubicka


50-075 Wrocław,
ul. Krupnicza 13 lok. 105
(Centrum Prawnicze PLATON)


Oddział:
55-011 Siechnice,
ul. Stanisława Staszica 8B/10
Skorzystaj z porady
on-line

Zapraszamy do wypełnienia i wysłania formularza w celu otrzymania bezpłatnej wyceny porady prawnej.